+98 919 814 75 66 +98 21 77 153 087بوستر پمپ دور آبرسانی متغییر

بوستر پمپ آب رسانی و بوستر پمپ آتشنشانی

طراحی و ساخت و نصب و راه اندازی بوستر پمپ آب رسانی و بوسترپمپ آتشنشانی دور متغییر و دور ثابت
بوستر پمپ آب رسانی خانگی بی صدا باعث میشود علاوه بر رفع مشکل کم آبی و یا قعطی آب با توجه به سیستم طراحی شده باعث گردیده تا در مصرف برق نیز بهینه بوده و به کمترین میزان مصرفی برق میرسد
بوستر پمپ اتشنشانی طراحی وساخته شده با کیفیت عالی و قطعات با کیفیت ساخته می شود

نرم افزار انتخاب پمپ مورد نیاز بوستر پمپ

با استفاده از نرم افزار فوق شما میتوانید ارتفاع و آبدهی مورد نظر خود را

بدست آورید و حتی پمپ پیشنهادی خود را انتخاب کنید

بوستر پمپ آبرسانی 5 پمپ بیمارستان میلاد

 
 

در این قسمت به مهمترین وظایف قطعه کنترل می پردازیم:
  • تعویض به نوبت پمپ ها که این کار باعث می شود همه ی الکترو موتور ها به نوبت کار کنند و در این صورت استهلاک سیستم نیز کاهش می یابد
  • فاصله زمانی روشن شدن الکترو موتور ها تنظیم می شود و همزمان روشن نمی شوند, منظور از این قسمت این است که پمپ ها به صورت همزمان فعالیت خود را شروع نمی کنند بلکه به طور منظم و با یک فاصله ی معین از همدیگر شروع به فعالیت می کنند.
  • در صورتی که فشار سیستم آبرسانی افزایش یابد نیاز به خاموش شدن الکترو موتورها احساس می شود, پس وظیفه ی واحد کنترل برنامه ریزی برای خاموش شدن الکترو موتور هاست ولی به شرطی که همه ی الکترو موتورها به صورت همزمان خاموش نشوند.
  •  تعویض نوبتی پمپ ها, این بدان منظور است هنگامی که فشار آب ثابت بوده و نیاز به فعالیت و کار مداوم باشد واحد کنترل از کار مداوم یک الکترو پمپ جلوگیری می کند به این صورت که یه فاصله ی زمانی طراحی می کند و الکترو پمپ ها به صورت نوبنی روشن خاموش می شوند تا بدین صورت همه ی الکترو پمپ ها کار کرده و بعد از مدتی برای کم شدن درجه حرارت خاموش شوند.
  • در بوستر پمپ دورمتغير كه تابلوي آن فقط شامل يك اينورتر براي كار ترتیبی الكتروپمپ ها است , قطعه كنترل و فرمان بايد طبق روال برنامه قادر به تغییر مدار برق شهر و مدار برق اينورتر به هرکدام از الكتروپمپ ها بر اساس تعويض كار نوبتي الكتروپمپ ها باشد.

با توجه به نوسانات بازار و تنوع بسیار بالا محصولات و تغییرات قیمت فروش برای اطلاع از قیمت نهایی الکتروموتورها و پمپ  ها با  فروشگاه های مجموعه تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: بوستر پمپ آب رسانی , بوستر پمپ آتشنشانی , قیمت بوستر پمپ آب , بوستر پمپ دور متغیر , بوستر پمپ دور ثابت , بوستر پمپ آبرسانی دور متغییر , قیمت بوستر پمپ آتشنشانی , ساخت بوستر پمپ آب
 

 ارتباط با ما

جهت ارتباط با ما میتوانید از راه های زیر استفاده نمایید

    

آدرس فروشگاه ۱

خیابان سعدی پاساژ سعدی جدید ‍‍‍پلاک 17

شماره تماس - ۳ خط ویژه

+98 21 771 530 87

شماره همراه

+98 9198147566

Your message has been sent. Thank you!